AVUKAT ERDAL ALKAN HUKUK BÜROSU | AKDENİZ MERSİN

AVUKAT ERDAL ALKAN HUKUK BÜROSU adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: MAHMUDİYE MAH. 4812. SOK. KURİŞ PLAZA B – BLOK KAT: 3/23 AKDENİZ / MERSİN
İLÇE: AKDENİZ
ŞEHİR: MERSİN
FİRMA TELEFON: +903243363424
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

AVUKAT ERDAL ALKAN HUKUK BÜROSU FİRMASI HAKKINDA:
12 yılı aşkın bir süredir Alkan Hukuk Bürosu, birçok farklı sektörde faaliyet gösteren tanınmış yerel ve uluslararası firmanın hukuk danışmanlığını, güçlü hukukçu kadrosu ile yürütmektedir. Büromuz, ayrıca gerçek kişiler, yeni kurulan işletmeler ve KOBİ düzeyindeki şirketleri de temsil etmekte ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Müvekkillerimizin taleplerine tam anlamıyla cevap verebilmek kadar onlarla uzun soluklu işbirlikleri kurmak da başarı ölçütümüzün temel kriterlerinden biridir. Bu sebeple kurulduğumuz ilk günden bugüne dek müvekkillerimizin sadece vekilliğini yürütmekten öte verimli ve etkin işbirliği geliştirmek adına onların ekibinin bir parçası gibi davranmaktan büyük onur duymaktayız.

Hukuk Büromuz, üstlendiği projeler ve uyuşmazlıklarda klasik yaklaşımlar önermek yerine, sorunun özünü tespit edip olayın özelliğine uygun, sıra dışı, esnek, kısa ve etkili çözümler üretmeyi prensip edinmiştir. Müvekkillerimiz ile uzun yıllar çalışmamızın altında yatan en büyük etken, onların hukuki çerçevede hizmet beklentilerinden çok hak arama mücadelelerine bu prensipler eşliğinde etkin ve kaliteli hizmet sunabiliyor olmamızdır.

Başarımızın ölçütü; hem Hukuk Büromuzun ilkelerine hem de müvekkillerimizin değerlerine bağlı kalarak onların memnuniyetini sağlamaktır.

AVUKAT ERDAL ALKAN HUKUK BÜROSU hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.