AYVALI YIKIM, HAFRİYAT VE GERİ DÖNÜŞÜM | ATAŞEHİR İSTANBUL

AYVALI YIKIM, HAFRİYAT VE GERİ DÖNÜŞÜM adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: KÜÇÜKBAKKALKÖY MAH. CENGİZ TOPEL CAD. HÜLYA SOK. 4/3, ATAŞEHİR ATAŞEHİR / İSTANBUL
İLÇE: ATAŞEHİR
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902165730172
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

AYVALI YIKIM, HAFRİYAT VE GERİ DÖNÜŞÜM FİRMASI HAKKINDA:
Kuruluşumuzun amacı; ekonomik ömrünü tamamlamış, riskli veya yeni projeler için yıkılması gereken yapıların güvenli bir şekilde yıkılmasını, yıkıntı sonucu oluşan maddelerin büyük ölçüde geri dönüşümle yeniden hayata kazandırılmasını, atıklarının ise bertaraf tesislerine naklini sağlamaktır. İşimizde ki risklerin farkında olarak iş sağlığı ve güvenliğine olağanüstü önem veren AYVALI Yıkım, Hafriyat ve Geri Dönüşüm, yetişmiş insan gücü ve en son teknoloji ürünü makinelerle, Türkiye ’nin birçok bölgesinde yıkımlar gerçekleştirmiş ve çalışmalarına da aynı kararlılıkla devam etmektedir.

Kentsel dönüşüm yasası ile birlikte hızlanan inşaat sektörü beraberinde yıkım sektörününde hızlanmasını sağlamıştır. Bu hızlanma ile birlikte bir çok farklı alandan yıkım sektörüne kaymalar başlamıştır. Yüksek risk grubunda bulunan bina yıkım işlerinin en güvenli şekilde gerçekleştirilebilmesi; gerekli analizlerin yapılabilmesi ve özenli çalışma prensibine dayanır. Yapılan bu analizler sonucu gerekli güvenlik önlemleri alınarak işe başlanmaktadır.

1978 yılında Muammer Ayvalı tarafından kurulan AYVALI Yıkım, Hafriyat ve Geri Dönüşüm teknolojiyi takip eden yenilikçi yapısı ile projelerinizde güvenilir bir çözüm ortağıdır.

AYVALI YIKIM, HAFRİYAT VE GERİ DÖNÜŞÜM hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.