BERKDEMİR PREFABRİK VE ÇELİK YAPI | MERZİFON AMASYA

BERKDEMİR PREFABRİK VE ÇELİK YAPI adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: SOFULAR MAH. ULUS CAD. UZAY İŞ MERKEZİ KAT:3 D:20 MERZİFON / AMASYA
İLÇE: MERZİFON
ŞEHİR: AMASYA
FİRMA TELEFON: +903585146363
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

BERKDEMİR PREFABRİK VE ÇELİK YAPI FİRMASI HAKKINDA:
2005 yılında iki girişimcinin büyük hedeflerle yola çıkarak kurduğu Berkdemir Prefabrik – Çelik Yapı; üretimine ilk olarak prefabrike konutlar, ofis binaları, sosyal tesisler, deprem evleri ve hafif çelik yapılar ile başlamıştır. Sürekli büyümeyi kendine hedef olarak belirleyen Berkdemir Prefabrik – Çelik Yapı, zamanla üretim ağını genişleterek, çelik konstrüksiyon yapılar ve konteyner imalatıyla birlikte sektörün lider firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Berkdemir Prefabrik – Çelik Yapı ’yı sektöründe farklı kılan diğer bir özelliği sahip olduğu güçlü kurumsal yapısını ve marka imajını herhangi bir yabancı sermaye kullanmaksızın tamamen kendi öz sermayesiyle %100 yerli üretimle ve Villa Yapı bünyesindeki firmalarının ürünleriyle gerçekleştirmiş olmasıdır.

Dünden bugüne sektöründeki bütün gelişmeleri ve yenilikleri takip eden ve konusunda öncü firmalardan Berkdemir Prefabrik – Çelik Yapı üretim sistemini her geçen gün daha ileriye taşımak, müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

BERKDEMİR PREFABRİK VE ÇELİK YAPI hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.