BOTALİFE – MANOLYA DOĞAL VE AROMATİK ÜRÜNLER | MERKEZ ISPARTA

BOTALİFE – MANOLYA DOĞAL VE AROMATİK ÜRÜNLER adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: SANAYİ MAH. 283 CAD. NO: 8 MERKEZ / ISPARTA
İLÇE: MERKEZ
ŞEHİR: ISPARTA
FİRMA TELEFON: +902462183582
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

BOTALİFE – MANOLYA DOĞAL VE AROMATİK ÜRÜNLER FİRMASI HAKKINDA:
Manolya Doğal ve Aromatik Ürünler Gıda San. ve Tic. Ltd. Sti. 2005 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Kurulduğu yıl bir tek ürünü kekik yağı ile Botalife markası altında bu sektöre giriş yapan firmamız, kaliteden ödün vermeden kısa süre içinde ürün portföyünü artırarak Botalife markasını tercih edilen ve aranan bir marka haline getirmiştir.

Hem uçucu yağ hem de sabit yağ işleme tesisi ile Türkiye’de bir ilk olmayı başaran firmamız hem yurt içinde hem de yurt dışında müşteri potansiyelini her geçen gün artırmaktadır. Kuruluşundan kısa bir süre sonra ihracata başlayan firmamız şu anda yedi ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.
Ürünlerini en sağlıklı yöntemlerle üreten firmamız en kaliteli hammaddeleri kullanarak, uçucu yağları buhar distilasyonu ile sabit yağları ise soğuk pres yöntemi ile hijyenik koşullarda besin değerleri kaybolmadan üretip filtreleyerek paketlemektedir.

Hammaddesi ülkemizde bulunmayan yada hammaddesi bulunmakta güçlük çekilen yağları firmamız yurt dışındaki itibarlı firmalardan kendisi ithal etmekte ve ürünler analiz raporları incelenip kalite onay testinden geçtikten sonra müşterilerimize sunulmaktadır. Müşterilerine ürünlerini en sağlıklı ambajlarda sunmaya da özen gösteren firmamız doğal yağları kendinden damlalıklı, kullanımı kolay ve fazla kullanımı önleyen koyu renkli cam şişelerde sunmaktadır.

Müşterilerinden gelen yoğun talep karşısında AR – GE çalışmalarını büyük bir hızla sürdüren firmamız 2010 yılında 100% doğal sabun ve doğal kozmetik ürünler üretimine başlamış ve yoğun ve verimli çalışmalar sonucunda %100 doğallıktan ödün vermeden üretilen bu ürünler müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Yeni ürünler için AR – GE çalışmalarımız büyük bir hızla devam etmektedir.

BOTALİFE – MANOLYA DOĞAL VE AROMATİK ÜRÜNLER hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.