DEPİN HALI YIKAMA FABRİKASI | MERKEZ HAKKARİ

DEPİN HALI YIKAMA FABRİKASI adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: PEHLİVAN MAH İTFAİYE CADDESİ 146/2 MERKEZ / HAKKARİ
İLÇE: MERKEZ
ŞEHİR: HAKKARİ
FİRMA TELEFON: +904382117525
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

DEPİN HALI YIKAMA FABRİKASI FİRMASI HAKKINDA:
Günümüzde bir çok kişi veya kişiler halı yıkama işine girmişlerdir. Halı yıkama işi artık ele, ayağa düşmüş bir iş haline gelmiştir. Artık insanlar halı yıkama firması değil, güzel halı yıkama firması aramaktadır. Firmamız sizlere her şeyin fırsatını ve kolaylığını sunmaktadır. Her şeyden önce bu hayatta en önemlisi hijyen ve sağlıktır. Firmamız sizlere hijyen ve sağlık kalitesini vermekten gurur duymaktadır. Firmamız 4 mevsim boyunca sizlere hizmet vermektedir.

Halı yıkamak ve halı temizlemek kesinlikle deneyim ve kaliteli hizmette yatmaktadır. Yıllardır bu sektörde ki varlığımızı sürdürüyoruz ve sizlerin vasıtasıyla sürdürmeye devam edeceğiz.

Bayanlar için halı yıkamanın önemi gerçekten çok büyüktür. Günümüzde bir çok bayan halen evinin balkonlarında veya banyolarında dizleri üzerinde halı yıkamakta dırlar. Bu sistem kesinlikle bayanlarımızın sağlığını büyük şekilde tehdit etmektedir. Halı yıkama sonucu bayanların dizlerinde ve bellerinde büyük oranda sağlık problemleri yaşamaktadırlar. Halı yıkama sistemi kesinlikle bayanlar için yapılmış bir sistemdir. Bayanları bu kötü durumdan kurtarmak için buradayız.

Firmamız sizlere profesyonel halı yıkama sistemini sunmakta ve Yıllardır bu sektörde sizlere hizmet vermekteyiz. Makinalarimiz ve halı yıkama sektöründe usta olan personelimizle ile sizlere hizmet veriyoruz. Halı yıkatacaksanız kesinlikle profesyonel bir yardım almanız gereklidir.

Birçok bayanın sorduğu sorular arasında halı nasıl yıkanır? Sorusu bulunmaktadır. Halılarınız hijyenik bir ortamda, tamamen bakterilerden uzak yerlerde yıkanmaktadır. Özel olarak geliştirilmiş otomatik halı yıkama makinalarimiz ile sizlerin halılarınızı yıkıyoruz. İlk etapta halılarınızın tozu alınır ve daha sonra halılarınıza zarar vermeyecek tamamen doğadan alınan bitkilerle yapılan şampuanlarla halılarınızı yıkayarak kirden arındırıyoruz. Son olarak ise rulo tipi sıkma makinmiz ile halılarınızı sıkarak kurutuyoruz. Kurutma işlemleri de gerçekleştikten sonra halılarınızı size teslim ediyoruz.

Halılar üzerlerinde bir çok bakterileri barındıran ürünlerdir. Sonuçta halılara ayaklarımızla basıyoruz ve yemekler döküyoruz üzerine. Bir çok bakteri ve toz halıların üzerinde birikmektedir. Bunlardan arınmanın tek yolu güzel ve hijyenik ortamda halılarınızın yıkanmasıdır. Sizlerde çocuklarınızın veya kendinizin sağlığını düşünüyorsanız lütfen bize ulaşınız. Depin halı yıkama fabrikası 2009 yılından beri hizmet verilmekte.

Halı Yıkama ustalık, deneyim ve kaliteli hizmet gerektiren bir sektördür. Tüketiciler bu konuda hassas davranıp seçici olmalıdırlar, aksi takdirde bir çok aksiliklerle karşılaşarak kendilerine hiç bir şekilde muhattap bulamaz hale gelebilirler. Biz Depin Halı Yıkama olarak kesinlikle verdiğimiz hizmetin arkasında duran kurumsal bir firmayız. Kışın halıları yıkamayı bırakın havalandırmak bile zor iştir ancak sağlıklı bir ortamda yaşamak içinde halılarımızın mutlaka belirli periyodlarla temizlenmeye ihtiyacı vardır. Bırakın halınız yada yatağınız olduğu yerde dursun ve depin Halı Yıkama’nın profesyonel ekibi bunları siz hiç zahmete girmeden tertemiz yapsın. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için gerekli olan temizliği bütçenizi zorlamayacak ücret karşılığında sunuyoruz. Modern makinalarimiz, sağlığa elverişli malzemelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Halı yıkama bir uzmanlık işidir. Bırakın bu işi biz yapalım siz temizliğin keyfini sürün.

DEPİN HALI YIKAMA FABRİKASI hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.