EGE ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK | KARŞIYAKA İZMİR

EGE ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: TUNA MAH. 1694. SOKAK NO: 12 D: 5 KARŞIYAKA / İZMİR
İLÇE: KARŞIYAKA
ŞEHİR: İZMİR
FİRMA TELEFON: +905071432394
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

EGE ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK FİRMASI HAKKINDA:
İple Erişim Teknisyenliği, Endüstriyel Dağcılık, alanında hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden İple Erişim ?
Güvenli, Hızlı, Ekonomik

Güvenlidir, çünkü işin tamamı, gerekli standartları olan (EN,CE,ANSİ vb.) ekipmanlar ile uluslararası yüksekte çalışma sertifikalarına (İRATA, SPRAT) sahip uzman ekipler (iple erişim teknisyenleri) tarafından yapılır. Kalifiye olmayan personel kullanılmaz. Bu sayede sıfır kaza prensibi korunmuş olur.

Hızlıdır, çünkü ulaşılması zor ve tehlikeli bölgelerdeki işler için kullanılması düşünülen iskele, vinç, platform vb. geleneksel çözümlerle detaylı ve uzun çalışmalara gerek duyulmaksızın, işin yapılacağı yere ulaşıldığı anda çalışmalar başlayabilmektedir. İp sistemlerinin hızlı kurulumu ve toparlanması da işin akışını en az meşgul eden unsur olduğu kanıtlanmıştır.

Ekonomiktir, çünkü işin çok daha hızlı yapılmasıyla zamandan tasarruf edilir, maliyetli kurulumlara ve iş için yapılacak ön hazırlıklara gerek duyulmaz. Ayrıca çalışma öncesi bölgeye ulaşım, zemin hazırlığı, çalışma sonrası söküm ve tahliye gerektirmez.

EGE ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.