FENİX YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI VE SİSTEMLERİ | BAYRAMPAŞA İSTANBUL

FENİX YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI VE SİSTEMLERİ adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: YILDIRIM MAHALLESİ, BUĞDAY SOKAK NO: 16 BAYRAMPAŞA / İSTANBUL
İLÇE: BAYRAMPAŞA
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902126180702
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

FENİX YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI VE SİSTEMLERİ FİRMASI HAKKINDA:
Davlumbaz yangın söndürme sistemleri. Firmamız 2011 yılında kurulmuş olup, günümüze kadar iş tecrübesini geliştirerek teknolojiyi yakından takip etmiştir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gelişen teknolojik imkanları aynı hızda projelere katmak ve standartlara uygun üst düzey kalitede malzeme kullanarak beklentilerin üzerine çıkmak en önemli hedefi olmuştur.

Hareket noktası Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti olan Örnek Firma kurumsallaşma sürecinde bir şirket olup üstün teknoloji ve estetiğin büyük önem kazandığı günümüzde
2011 yılından bu zamana kadar bilgi birikim ve tecrübesinin ışığında üstün hizmet anlayışı dinamik kadrosuyla hayata geçirmeye devam etmektedir

Kaliteden ödün vermeyen FENİX YANGIN MÜHENDİSLİK – YANGIN SÖNDÜRME VE ALGILAMA SİSTEMLERİ, mühendislik dalında teknoloji uygulayan ve özel ürün üreten olarak kendi bünyesinde ölçülebilir kalite hedefleri, satış ve satış sonrası hizmet politikası, tasarım çalışmaları, proje ve sistem analizleri müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutacak şekilde profesyonel yöneticiler ve teknik ekibi ile titizlikle belirlenerek. FM 200 gazlı söndürme sistemleri. Davlumbaz Söndürme Sistemleri ‘ ’ ENDÜSTRİYEL YANGIN GÜVENLİĞİ ve TEKNOLOJİK YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ KURULUMLARI ve TAAHÜTLERİ ‘ ’ Davlumbaz yangın söndürme sistemleri. FM 200 gazlı yangın söndürme sistemleri. alanında hizmet vermektedir.

FENİX YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI VE SİSTEMLERİ hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.