HAN YAPI TASARIM | SÖKE AYDIN

HAN YAPI TASARIM adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: ATATÜRK MAH. AYDIN CAD. NO:90 / A SÖKE / AYDIN
İLÇE: SÖKE
ŞEHİR: AYDIN
FİRMA TELEFON: +902565122141
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

HAN YAPI TASARIM FİRMASI HAKKINDA:
Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.
Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.
HAN YAPI TASARIM olarak, taahhüt ettiğimiz işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmemiz ile müşterilerimiz tarafından tercih edilen firma haline gelmiş bulunmaktayız.
Müşteri şartlarının yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yenilikleri yakından takip ediyoruz ve teknik kadromuzun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetlerini eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz.
Sektörde edindiğimiz konumu korumak ve daha iyiye doğru geliştirmek için çalışmalarımızı toplam kalite yönetimi üzerine yoğunlaştırdığımız firmamızın öncelikli hedefi; yeni nesil yapı elemanları sistemlerinin çalışma koşullarımıza entegrasyonu ve toplam kalite bilincinin firma bünyesinde benimsenerek yerleşik hale gelmesidir. Bu bilinçle ve ödün vermediğimiz yapıcı prensiplerimizle siz değerli müşterilerimizin ve firmalarımızın katkılarıyla yolumuza devam ediyoruz.

HAN YAPI TASARIM hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.