İLTAŞ YAPI | ÜMRANİYE İSTANBUL

İLTAŞ YAPI adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: TATLISU MAH. TERİM SOK. NO: 1 NEZİH TOWERS A BLOK D: 8 ÜMRANİYE / İSTANBUL
İLÇE: ÜMRANİYE
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902162902620
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

İLTAŞ YAPI FİRMASI HAKKINDA:
Endüstriyel kaplamalar ve yalıtım sistemleri konusunda uzmanlaşan İltaş, yapıların yaşlanmaya karşı korunmasında teknik uygulamalar yapmaktadır.

Özellikle epoxy, poliüretran ve polyester/vinilester esaslı kaplamalar, epoxy ve poliüretan enjeksiyon sistemleri ile yalıtım ve güçlendirme uygulamaları, temelden terasa su yalıtımı uygulamaları konularında yüzlerce referansa sahip olan İltaş, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak en prestijli projelerde güvenilir çözüm ortağı olma hedefindedir.

Yaşam alanları, AVM ’ler, okullar, fabrikalar, uçak hangarları, askeri tesisler, kimyasal ve biyolojik arıtma tesisleri ve yer altı ulaşım yapıları gibi birçok projede hizmet veren İltaş, gerek uygulama öncesi detay çözümlemesinde gerek ise uygulama sonrası teknik hizmet verilmesinde müşterilerinden daima tam not almaktadır.

Dünya çapında bir firma olmayı hedefleyen İltaş, bu doğrultuda Azerbaycan, Libya ve Irak ’da birçok saygın projede hizmet vermiştir.

Projenin büyüklüğünden bağımsız olarak, başladığı her işi zamanında ve taahhüt ettiği kalitede tamamlayarak %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen şirketimizin her uygulaması bir sonraki işine referans olmaktadır.

İLTAŞ YAPI MÜHENDİSLİK TAAHHÜT VE TİCARET A. Ş

İLTAŞ YAPI hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.