ISITRANS HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ | TUZLA İSTANBUL

ISITRANS HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: E. CELEBİ MAH. İSTASYON CAD. MIRAÇ SK. NO: 6 TUZLA / İSTANBUL
İLÇE: TUZLA
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902163959528
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ISITRANS HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ FİRMASI HAKKINDA:
Isıtrans Havalandırma İmalat Montaj San. Tic. Ltd. Şti. 1993 yılından itibaren Havalandırma ve İzolasyon sektöründe faaliyet gösteren köklü bir kuruluştur.

Isıtrans Tuzla’daki fabrikasında hassas toleransa sahip tam otomatik makinalarında üretim ile Havalandırma sektörünün çeşitli ihtiyaclarına Cevap verebilecek imkana sahip modern bir servis merkezidir.

2010 yılı itibari ile spiral kenetli hava kanalları ile bunlara ait fitings parçalarını tam otomatik makinelerde üretime başlayan firmamızın imalatları arasında spiral kenetli hava kanalları, prizmatik kesitli hava kanalları, izolasyın çivileri, izolasyon pulları, vana ceketleri de bulunmaktadır. 2014 yılı itibari ile yüksek mukavemetli akrilik yapışkan özelliğe sahip Venture Tepe’nin yetkili satıcısı olan Isıtrans, yine yüksek ısıya dayanıklı kumaşların ithalatını da gerçekleştirmektedir.

Prestijli projeler ile büyümeye devam eden ve sürdürülebilir büyüme yolcuğumuzda en büyük gücünü nitelikli ve uzman çalışan kadrosundan alan firmamız, geniş ürün yelpazesine sahip stoklarını en uygun fiyat ve şartlarda siz saygın müşterilerimizin kullanımına sunmayı bir görev bilmektedir.

ISITRANS HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.