İZOFİL İNŞAAT İZOLASYON | BAHÇELİEVLER İSTANBUL

İZOFİL İNŞAAT İZOLASYON adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: HÜRRİYET MAH. ÖNDER SOK. ŞİŞMAN APT. NO:23 YENİBOSNA BAHÇELİEVLER / İSTANBUL
İLÇE: BAHÇELİEVLER
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902125033139
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

İZOFİL İNŞAAT İZOLASYON FİRMASI HAKKINDA:
Misyonumuz, Vizyonumuz
İzofil İzolasyon
Günümüzde sürekli bir gelişim gösteren inşaat sektörü, çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği şüphesiz çok önemlidir. Bu noktada kurumumuzun kimliğinden yola çıkarak, İZOFİL POLİÜRETAN İZOLASYON’u sizlerle tanıştırmak istiyoruz. Firmamız bu sektörde 18 yıldır mesleki tecrübesi ile faaliyet göstermektedir.

İZOFİL POLİÜRETAN İZOLASYON’un faaliyet alanı; izolasyon ve yalıtım uygulamalarından oluşmaktadır. Bu başlık altında ise iç/dış cephe izolasyonu, çatı teras izolasyonu, soğuk hava depoları ve temel perde duvar izolasyonu bulunmaktadır.

Bizler uzman kadromuzla, sorunlarınıza akılcı yaklaşımlarla çözümler üretmekte, bütçenize uygun alternatifler sunarken kaliteden asla ödün vermemekteyiz. Sunduğumuz ürün yelpazesi ile sektörümüzde yenilikçi ve öncü firmalardan biri olarak tanınmakta; hizmet ve uygulama kalitesi ile siz değerli müşterilerimizden 100 tam puan almış bulunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Eğitimli, deneyimli ve tam donanımlı kadromuzla, gelişen teknolojiye uygun makine parkımızla ve doğru zamanda yapılmış yatırımlarımızla sektörümüzde öncü olmak; proje imalat ve uygulamalarda kusursuz çalışmalar sergilemek; konularında dünya devi olan tedarikçilerimizden aldığımız destekle istihdama ve böylelikle ekonomiye katkı sağlamak… Ayrıca yurt dışı projelerimizle ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek, döviz girdisi sağlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bizler İZOFİL POLİÜRETAN İZOLASYON olarak, gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmekte olduğumuz her projeye dünya standartlarındaki kalite yaklaşımımızla imza atarken, tüm ayrıntılarda standartların da ötesinde olmayı hedefliyoruz… En önemli iç kaynağımız olan çalışanlarımızın desteğine ve üretkenliğine güvenerek, onlara eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, üretimimizin her kademesinde ‘Çağdaş Kalite Değerleri’ ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek canla başla çalışıyoruz. Değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün kalitesinin rekabet ve verimlilik gözetilerek sağlanmasını benimsiyoruz. Bizler; sizlerden aldığımız destek ve güven duygusu ile çok daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için etik değerlere bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

İZOFİL İNŞAAT İZOLASYON hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.