KARTAL DEKORASYON | ŞİŞLİ İSTANBUL

KARTAL DEKORASYON adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: PERPA TİC. MERK. K: 8 A BLK NO: 1035 ŞİŞLİ / İSTANBUL
İLÇE: ŞİŞLİ
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902122203161
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

KARTAL DEKORASYON FİRMASI HAKKINDA:
Şirketimiz; KARTAL DEKORASYON ve MİMARLIK ismi altında 1959 yılından bu yana İstanbul başta olmak üzere bulunduğu tüm bölgede siz değerli müşterilerine her türlü Duvar Kağıdı, Zemin Kaplama, Perde Sistemleri, Sahne Tasarım, Alçıpan – Boya, Duvar Halı Döşeme, Duvar/Beton Kırma vs. gibi akla gelebilecek tüm dekorasyon ve mimarlık işlerinde hizmet sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini her daim ilk planda tutan ve bu düşüncesini ilke haline getirmiş olan KARTAL DEKORASYON ve MİMARLIK kaliteden ödün vermeyen profesyonel kadrosu ile sektöründe yeni bir çığır açmıştır.

Misyonumuz, müşteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve stabilite prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir firma olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Vizyonumuz, çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır.

KARTAL DEKORASYON hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.