KMS GRAFİ | ONİKİŞUBAT KAHRAMANMARAŞ

KMS GRAFİ adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: HAYDARBEY MAH. KARASU BULVARI YAĞMUR SİTESİ ALTI 3/4 ONİKİŞUBAT / KAHRAMANMARAŞ
İLÇE: ONİKİŞUBAT
ŞEHİR: KAHRAMANMARAŞ
FİRMA TELEFON: +905436979354
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

KMS GRAFİ FİRMASI HAKKINDA:
Hakkımızda

KMS GRAFİ 2015 yılının başında promosyon sektöründe faliyete geçmiştir. Her geçen gün eklenen yeni ürün çeşitlerimizle, hediyelik eşya, kurumsal promosyon ve kırtasiye sektöründe, sizlerin destekleriyle ulaştığımız bu başarıyı daha da yükseklere götürme amacındayız.

Bugün ise son teknolojiyle donatılmış üretim tesislerimiz ve tecrübeli kadromuz ile; sizlere hergün daha iyiyi daha uygun şartlarda sunmak üzere çalışıyoruz.

KMS Grafi Promosyon, sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

KMS Grafi Promosyon olarak, öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Misyonumuz,

KMS Grafi Promosyon olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

KMS GRAFİ hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.