KONAKOĞULLARI ÇİT TELİ VE BETON DİREKLERİ | MERKEZ AKSARAY

KONAKOĞULLARI ÇİT TELİ VE BETON DİREKLERİ adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 5. CAD. 1. SOK. 68100 MERKEZ / AKSARAY
İLÇE: MERKEZ
ŞEHİR: AKSARAY
FİRMA TELEFON: +903822151338
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

KONAKOĞULLARI ÇİT TELİ VE BETON DİREKLERİ FİRMASI HAKKINDA:
İlk olarak firmamız KONAKOĞULLARI METAL. olarak ziraat aletleri ve hırdavat ürünleri pazarlamak üzere 1985 yılanda Aksaray da faaliyetlerine başlamıştır. Ancak gelişmekte olan Teklonoji ve hizmet anlayışına paralel olarak 1989 yılında AKSARAY ORGANİZE SANAYİNDE 2. 500 m2 kapalı alanda tel ve tel ürünleri üretimine başlamıştır.
KONAKOGULLARI ÇİT TELİ – BETON DİREKLERİ İMALATI. Kurulduğu ilk günden beri kalite, kontrol ve müşteri menmünüyetini ilke edinen firmamız; 1989 yılından bu yana Çevre Güvenlik Tel Çit sistemleri üzerine üretim yapmaktadır. Dünyadaki ve ülkemizdeki sektörde gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip, sizlerin verdiği destekle yurdun her bir köşesine hizmet vermekteyiz.
İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, yüksek malzeme kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. Üretmekte olduğumuz ürünler yüksek malzeme kalitesiyle uzun yıllar deforme olmadan kullanım sağlar. Firmamız faaliyet gösterdiği Tel ve Tel mamulleri üzerine 16 yılı aşkın süredir edindiği tecrübeyle alanında uzmanlaşmıştır.
Dünyada ve ülkemizde hızla gelişmekte olan teklonoji ve üretim esas alınarak Avrupa dan İTHAL etmiş olduğumuz makinelerle siz değerli müşterilerimize hesaplı ve kaliteli hizmeti vermenin haklı kururunu yaşıyoruz.

KONAKOĞULLARI ÇİT TELİ VE BETON DİREKLERİ hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.