MADENERJİ | ŞİŞLİ İSTANBUL

MADENERJİ adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: ORTAKLAR CADDESİ BAHÇELER SOKAK SOMAY İŞ MERKEZİ N0:11/10-B 34394 MECİDİYEKÖY ŞİŞLİ / İSTANBUL
İLÇE: ŞİŞLİ
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902124443006
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

MADENERJİ FİRMASI HAKKINDA:
Madenerji A. Ş., Diehl Metering ( Hydrometer ) münhasır iş ortağı olarak, su, ısı (kalorimetre), gaz ve elektrik sayaçları, sistem ürünleri ve Akıllı Ölçüm çözümleri ile sayaç tedariğinden faturalandırmaya kadar bir paket halinde, yaygın pazarlama ağı ve servis hizmetleri ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Ürün gamımızda: mekanik ısıtma soğutma ısı sayacı kalorimetre (Ray), ULTRAsonik ısıtma soğutma kalorimetre (Sharky 774 775), sıcak ve soğuk su sayaçları ve Woltman Tip Mekanik Sıcak Su Sayacı Debi Sensörlü (Aquarius, Corona, Hydrus, Wesan, Ray Fs Wp), Debimetre, Elektrik Sayacı (Elicius), Gaz Sayacı (Aerius), Isı Pay Ölçer…

Tüm ürün yelpazemiz otomatik sayaç okuma (AMR) odaklı olarak sunulmaktadır. Bu işe başladığımız ilk günden itibaren en temel odak noktamız yenilikçi sayaç okuma teknolojilerini ve iletişim kabiliyeti en üst seviyede sayaçları sunmak olmuştur. İstenildiği takdirde sayaç okuma sistemleri, yazılım ve destekten veri yönetimi, enerji hizmetleri, montaj hizmetleri ve faturalandırmaya kadar bütün bir Akıllı Ölçüm altyapısını tek noktadan sunabilmekteyiz.

Kişiselleştirilebilen ve geleceğe yönelik sayaç ve sistem çözümlerimiz müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarını tamamıyla karşılamak için tasarlanmıştır. Yasal gerekliliklerin yanı sıra piyasa ihtiyaçlarını da dikkate alarak ürünlerimizi sunmaktayız. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz, açık sistem mimarisi ve bu sektördeki itibarımız yatırımınızın güvenliğini garanti altına almaktadır.

150 yılı aşkın süredir sayaç üretimi yapmakta olan Diehl Metering, uluslararası su, ısıtma, soğutma, gaz ve elektrik dağıtım kuruluşları ve konutlar için yılda 7 milyon adet sayaç ve 4. 6 milyon adet radyo modülü üretmektedir. Tüm enerji dağıtım kuruluşlarına ve konutlara süreçlerini optimize etmek, maliyetlerini düşürmek ve ekolojik ve sürdürülebilir bir yapıya ulaşmaları için hizmet vermekteyiz.

Madenerji A. Ş. aynı zamanda T. C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Yetkilendirilmiş Ölçüm Şirketi ve Bölgesel Isı Dağıtım ve Satış Şirketidir.

İhtiyacınız ne olursa olsun, Madenerji’nin bir çözümü vardır.

Türkiye ve Dünya pazarındaki Referanslarımızı incelemenizi rica ederiz.

MADENERJİ hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.