REKOR TURİZM SEYAHAT ACENTASI | ŞİŞLİ İSTANBUL

REKOR TURİZM SEYAHAT ACENTASI adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: HALASKARGAZİ CADDESİ, MERT APARTMANI NO. 61 KAT. 6 ŞİŞLİ / İSTANBUL
İLÇE: ŞİŞLİ
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902122432635
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

REKOR TURİZM SEYAHAT ACENTASI FİRMASI HAKKINDA:
Rekor Turizm Hizmetlerini 20 yılı aşkın bir süredir aralıksız olarak ve Profesyonellikten ödün vermeden sürdürmeye devam etmektedir. Rekor Turizm başlığı altında çalışmalarını sürdüren vizeofisi Türkiye Vatandaşlarının Vize işlemleri için gerekli tüm bilgileri Sürekli güncel liyoruz. Sitemizde Ayrıca Online Uçak Bileti ve Online Seyahat Sigortanızı çok basit olarak kesebilirsiniz.

Acil Vizeye ihtiyacı olan Müşterilerimize Konsoloslukların veya Vize Başvuru Merkezlerinin Randevu larını Hızlandırıp Tam anlamıyla Kolay ve hızlı Vize almalarını sağlıyoruz. Sitemizdeki zengin bilgi haznesi ve güncel bilgileriyle aklınızda nereye ve ne için gitmek varsa, o ülkenin vize işlemleri hakkında sizleri bilgilendiriyor ve kulağa dahi hoş gelmeyen vize sürecini sizler adına sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Ülkemiz sınırlarından çıkmaya karar verdiğiniz andan itibaren gerekli olacak tüm bilgilere vizeofisi aracılığıyla 7/24 Saat ulaşabilmeniz mümkün.

Sizler için sunulan bu kusursuz hizmetin karşısında Avrupa turu hatta Arap yarımadasına bir ziyaret gözünüzde canlanmış olabilir. Almaya Vize işlemleri, İngiltere vizesi, italya vizesi, Dubai vizesi ve daha binlercesi için temin etmeniz gereken belgeler ve ihtiyacınız olan bilgiler www. vizeofisi. com. tr adresinde mevcut olmakla birlikte, gerekli tüm uyarılarda sunulmaktadır. Siz yolculuğunuzu planlarken vize işlemleriniz kafanızda bir sorun teşkil etmek zorunda kalmayacak ve uzman kadromuzun titiz çalışmalarıyla düşlediğiniz her ülke hayal olmaktan çıkacaktır.

Gerek Almanya Vize işlemleri, İngiltere vizesi için, gerek İtalya vizesi için, gerekse Dubai vizesi için olsun, vize için gerekli olan belgeler ziyaret amacınıza göre değişkenlik gösterdiğinden, edinmeniz gereken bilgi ihtiyacınız da artacaktır. İhtiyacınız olan tüm nitelikli bilgiye vizeofisi ile ulaşabilir ve ana sayfada yer alan gideceğiniz ülke, bulunduğunuz şehir ve ziyaret amacınızı belirten paneli doldurup arama butonuna bastıktan sonra ihtiyacınız olan bilgilere kolayca ulaşabilecek ve vize için olmazsa olmaz belgelerinizin neler olduğunu göreceksiniz.

vizeofisi elinde bulundurduğu gücünü, vizyonunu ve Profesyonelliğini sürekli geliştirmek adına kullanması, vize işlemlerini %99 başarı oranı ile sonuçlandırmasının bir kanıtıdır. Saatin kendisi mekan, yürüyüşü zaman, ayarı insandır, yani ‘yaşadığımız her an kendi hakkını ister bizlerden ’. İnsan hayatında en değerli varlıklardan biri olan zamanın değerini biliyor ve sizlere kusursuz hizmeti verebilmek amacıyla hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

REKOR TURİZM SEYAHAT ACENTASI hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.