SANCAKTAR TİCARET TAŞCI | BEYKOZ İSTANBUL

SANCAKTAR TİCARET TAŞCI adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: ÇENGELDERE MAH. ÇENGELDERE CADDESİ TALİH SOK. NO:1/1 ÇAVUŞBAŞI BEYKOZ / İSTANBUL
İLÇE: BEYKOZ
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +905327213264
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

SANCAKTAR TİCARET TAŞCI FİRMASI HAKKINDA:
İnşaat Sektöründe yıllardır aktif olarak faaliyet gösteren Sancak Beton Elemanları kurulmuş olduğu yıldan beri sahiplenmiş olduğu birçok uygulama ve taahhüt işlerini eksiksiz olarak başarıyla tamamlamıştır.

1987’den beri iş tecrübesiyle, geniş makine, mesleki eğitime sahip ekibi, gelişen teknolojiye hakim uzman eleman kadrosu ve deneyimleriyle, gerek bakım ve uygulama gerek inşaat proje ve taahhüt işlerindeki başarılarıyla sektörde öncü ve güvenilir bir firma olma başarısını göstermiştir..

1987’den beri 28 yıllık iş tecrübesini özel ve resmi kurumlarda büyük ve sayılı projelerden almıştır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden zengin inşaat firması, projelere uygun çözümler üretebilmesi ve uygulama alanındaki yelpazeyi genişletmek Ar – Ge sini güçlendirmiştir.

Bugüne kadar kalite prensibinden hiç sapmadan gerçekleştirmiş olduğu projelerde uluslar arası standartlardaki kalite anlayışını korumuştur. Sancak Beton Elemanları, arkasındaki geniş şantiye tecrübesinin verdiği güç ve sizlerden aldığı güvenle sektördeki çalışmalarına devam etmektedir..

Sancak Beton Elemanları olarak amacımız; “Doğaya kendinden doku olacak mimarileri geliştirerek hayata yön verecek özgün projeler oluşturmak, toplumun güven ve huzurla yaşayabileceği alanlar inşaa etmektir. ”

SANCAKTAR TİCARET TAŞCI hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.