SMART OTOMATİK KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ | KOCASİNAN KAYSERİ

SMART OTOMATİK KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: DOĞU SANAYİ SİTESİ 6377 SK. NO: 61 KOCASİNAN / KAYSERİ
İLÇE: KOCASİNAN
ŞEHİR: KAYSERİ
FİRMA TELEFON: +903522450405
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

SMART OTOMATİK KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ FİRMASI HAKKINDA:
SMART OTOMASYON KAYSERİ
1996 yılından bu yana başarı ile devam eden Smart Otomasyon otomatik kapı, otomatik kepenk ve makine san. Alanlarında hizmet vermekte ve üstelik başarı belgeleri ile de piyasada gücünü daimi olarak devam ettirmektedir. Birçok farklı özelikler ile sunulan otopark kapı sistemleri ve modelleri ile hizmet veren firma her kuruluş için özel analizler yapmakta ve en uygun olan sistemleri sunarak başarılı bir kapı sistemi sunmaktadır. Türkiye ’nin öncü firmalarından olan Smart otomasyon ile hem kaliteyi aldığınıza emin olacak hem de aynı zamanda birden fazla model ve ürün aralığı ile de aradığınızı buluyor olacaksınız.
Hayatı hem kolaylaştırmak hem de daha güvenli hale getirmek için tercih edilecek olan Smart Otomatik kapı sistemleri ile sizlerde her alan için özel olarak yapılan ve sunulan sistemlerden birini tercih edebilirsiniz. Kayseri Smart Otomasyon sadece bir alanda değil, birçok farklı alanda çalışmaları ile sizleri karşılıyor ve beklentilerin üstüne çıkarak kaliteli ürünleri ve hızlı iş akışlarını sunmayı başarıyor. Sizlerde Smart otomasyon firmasının ürün ve hizmetleri ile tanışın ve dolayısı ile de pişman olmayacağınız kaliteli bir iş akışının içinde yer almaya başlayın.
Otomatik kepenk
Genellikle işyerleri kapısına yapılan ve otomatik olarak açılan kepenklerin hem kullanışlı olması hem de ekstra güvenlik önlemleri ile sunulması cazip hale gelmiş ve Smart otomatik kapı çeşitlerinin içinde en çok tercih edilen ürün grubu olarak yer almaya başlamıştır.
Panjur sistemleri
Otomatik olarak açılıp kapanabilen panjur sistemleri evlerin her katına rahatlıkla uygulanabilir ve hem pencerelerde hem de balkonlarda rahat bir kullanım imkanı sunabilir. Smart panjur sistemleri hem dayanıklı hem de hoş modern görüntüsü ile sizlere hitap edecek ve yaptırmak için kararınızı daha kolay verebileceksiniz.
Smart Yanakayar kapılar
Smart yanakayar kapılar ile okul, hastane, apartman, işyeri, otopark gibi alanların girişinin kontrollü nün sağlanması ve kolay kullanım imkanı veren otomatik açılma sistemleri ile oldukça talep görmektedir. Hem manüel olarak kullanım kolaylığı veren hem de otomatik olarak kullanım hakkı veren bu yana kayar kapılar Smart kapı güncesi ile istediğiniz uzunlukta ve modellerde yapılabilmektedir.
Fotoselli kapılar
Smart Fotoselli kapı, kolay kullanım imkânı vererek yanına yaklaşıldığı sırada açılma imkanı verir. Elektrik kesintileri gibi durumlarda ise manuel olarak açık hale getirilir ve kullanımı oldukça kolaydır. Algılama teknolojinin yüksek olması sebebi ile sıkışma gibi korkular yaratmaz ve algıladığı anda açılarak rahat ulaşım sağlamış olur.
Barıyerli kapılar
Daha çok otoparklara giriş ve çıkışlarda kullanılan bariyerli kapılar bugün Smart otomosyon farkı ile birçok farklı modelde ve renkte sunulmaktadır. Uzunluk alanları ortamlara göre değişirken, açılış hızı da yine modelden modele doğru değişiklik gösterecektir. Dolayısı ile de herhangi bir bariyerli kapı ihtiyacınızı rahatlıkla Smart otamasyon firmasından talep edebilirsiniz.
Seksiyonel Hangar kapısı
Genellikle depo kapıları olarak kullanılan ve geniş alanlar için kolay kullanım imkânı veren Seksiyonel Hangar kapıları için smart otomasyon sizlere hizmet veriyor olacak. Otomatik ve manuel olarak çalışma imkanı olan bu hangar kapıları ile istedğiniz an tamamen açık hale getirip kolay kullanım alanı yaratabilirsiniz.
Ferforje kapılar
Ferforje kapılar hem güvenliğinizi korumakta em de dekoratif anlamda zenginlik katmaktadır. Smart Otomasyon olarak hem görsel hem de güven dolu kapılara sahip olabilirsiniz. Farklı uzunluk ve boyutlarda, renk ve işleme tercihlerini yaparak en gösterişli ferforje kapılarına sahip olabilirsiniz. Üstelik dilerseniz hem manuel olarak kullanım imkânı hem de otomatik kullanım imkanı sağlanabilir.

SMART OTOMATİK KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.