STÜDYO ÇINAR | TAVAS DENİZLİ

STÜDYO ÇINAR adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: ORTA MAHALLE, HÜKÜMET CADDESİ NO: 74/C TAVAS / DENİZLİ
İLÇE: TAVAS
ŞEHİR: DENİZLİ
FİRMA TELEFON: +902586131234
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

STÜDYO ÇINAR FİRMASI HAKKINDA:
Kadrajını tecrübesi ve deneyimiyle birleştirerek kusursuz fotoğraflar ortaya çıkaran Stüdyo Çınar, profesyonel ekibiyle birlikte özel günlerinizde yanınızda olmak için sabırsızlanıyor! Yüzünüzdeki gülümsemenin, gözlerinizdeki mutluluğun ve hissettiğiniz o aşkın en iyi şekilde aktarılacağı fotoğraflar için Stüdyo Çınar farkını yaşamaya ne dersiniz?

Yepyeni bir hayata başladığınız bu özel gün için kamera karşısına geçmek, sevginizi ve aşkınızı önce birbirinize sonra da sevdiklerinize bağırmak istiyorsunuz. Sunduğumuz avantaj ve imkânlar ile bu isteğinizi biz yerine getirmek istiyoruz. İzin verin, mutluluğunuza biz şahit olalım!

Çekimlerin gününü, saatini, türünü ve bunun gibi detayları belirlemek için bir araya geliyor, tüm istek ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Bu görüşmenin sonunda o özel gün için hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Denizli dış çekim mekanlarından en çok tercih edilenleri çiftlerimize öneriyoruz. Farklı yerler için farklı konsept önerileri sunuyor, beğenilerinize mutlaka hitap etmeyi amaçlıyoruz.

Çekimler boyunca tüm bilgi birikimlerimizi çiftlerimizle paylaşıyoruz. Poz, duruş, bakış ve gülüş gibi teknik detaylar hakkında tavsiyeler veriyor, çok daha etkili ve güzel fotoğraf kareleri yakalıyoruz. Sizlere garanti ettiğimiz maksimum memnuniyet için titizlikle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Düğün fotoğraflarınız için oldukça uygun fiyat seçeneklerimiz bulunuyor. Fiyat politikamız ile hem size hem de cebinize hitap ediyor, bu özel günde mutluluğunuzu her detayda sağlıyoruz. Standart panoramik albüm imkânı sunmanın yanı sıra fotoğraf posteri imkânı da sağlıyor, çekilen tüm fotoğraflarınızın kurgusunu, montajını ve ışık – renk düzenlemesini tamamlayarak orijinal kopyaları ile birlikte çiftlerimize maksimum 1 ay içinde teslim ediyoruz.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün fotoğraflarınız için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

STÜDYO ÇINAR hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.