TEMEL İNŞAAT | PENDİK İSTANBUL

TEMEL İNŞAAT adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: KAYNARCA MAHALLESİ, DENİZ CADDESİ NO: 49 PENDİK / İSTANBUL
İLÇE: PENDİK
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +905516989361
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

TEMEL İNŞAAT FİRMASI HAKKINDA:
1985 yılında Temel İnşaat adı altında adi şirket olarak müteahhitlik hizmeti vermeye başlayan Temel Mehmetoğlu ’nun 1994 yılında kurumsallaşma çabası içine girmesi sonucu kurulan Temel İnşaat. San. Tic. Ltd. Şti. bu güne kadar onlarca binayı anahtar teslim olarak tamamlamıştır.

2006 yılında ise inşaat işlerine ilave olarak Gıda Toptancılığı işi de yapmakta olan firmamız ağırlıklı içecekler olmak üzere çay ve bakliyat gibi ürünlerin de toptan satışını yapmaktadır.

Yap – Sat yanında Özel Sektöre taşeronluk hizmeti de veren firmamız 1999 depremi sonrası oluşan hasarların giderilmesi ve yeni inşaatların yapılması ile ilgili çok sayıda Kamu İhalesine girmiş ve aldığı işlerin tamamını taahhüt ettiği şekilde teslim etmeyi başarmıştır.

2003 rakamlarıyla İstanbul Zeytinburnu Belediyesi için yaptığımız ve 2005 tarihi itibariyle 1. 500. 000 TL ’yi bulan altyapı taahhüt işleri ise yaptığımız en önemli kamu işidir. Bu tarihten sonra ise kamu sektöründe hak edişlerde meydana gelen ödeme güçlüğü ve ihtimalleri göz önünde bulundurularak faaliyet ağırlığı yap – sat tarzındaki inşaat işlerine kaydırılmıştır.

Yap – sat tarzında ki işlere ağırlık verilmesiyle çağdaş proje yönetim ilkelerini uygulayarak, taahhüt projelerinin, özel işlerin ve yatırımların karlı şekilde alınması ve icra edilmesi süreçleri büyük bir ivme kazanmış ve Temel İnşaat. San. Tic. Ltd. Şti. kısa sürede sektörde bilgi ve becerisini bu alanda da ispatlamıştır.

Temel İnşaat. San. Tic. Ltd. Şti. olarak her zaman işveren ihtiyaçlarına paralel şekilde, uygun çözüm ortakları ile birlikte, gerekli koordinasyonu üstlenerek anahtar teslimi hizmet sunmaktadır.

TEMEL İNŞAAT hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.