TERRA GARDEN CONCEPT | KADIKÖY İSTANBUL

TERRA GARDEN CONCEPT adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: CİHADİYE CAD. NO:9 / 1 ALTINTEPE BOSTANCI KADIKÖY / İSTANBUL
İLÇE: KADIKÖY
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902165492106
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

TERRA GARDEN CONCEPT FİRMASI HAKKINDA:
Terra Garden Concept 1994 yılında Almanya’nın Dusseldorf şehrinde Gartendesign Bahcivan adı altında kurulmuştur.

Zaman içerisinde Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika gibi birçok Avrupa ülkesinde peyzaj tasarım, uygulama ve peyzaj bakımı ile ilgili birçok projeye imza atmıştır. Şirketimiz kentsel peyzaj planlama konusunda da birçok ülkede başarı kazanmıştır.

Şirketimiz Mayıs 2008’de Terra Garden Concept adı altında İstanbul merkez ofisini Kadıköy ’de kurmuştur.

Çalışma alanlarımız villa bahçeleri, toplu konut alanları, tatil köyleri, oteller, turizm ve dinlenme tesisleri, park, bahçe ve meydan düzenlemeleri ile rekreasyon alan düzenlemeleri, hayvanat bahçeleri, botanik bahçeleri, arboretumlar, açık müze ve amfi tiyatrolar, okul ve üniversite kampüsleri, ticari ve endüstriyel alanlar, alışveriş merkezleri, çiftlik ve hobi bahçeleri, biyolojik göletler ve hidro kültür uygulamaları, çocuk oyun alanları, spor alanları, peyzaj tasarım, proje uygulama ve peyzaj bakımı, teknik danışmanlık gibi tüm çevre düzenlemesi ile ilgili olan işleri kapsamaktadır.

Firmamız doğa ve insan ilişkisini her zaman ön planda tutarak, yüksek kalite anlayışıyla doğal yaşam mekanları kurmayı hedeflemiştir. Uzman ekiplerimizle Avrupa standartlarında, özgün tasarımlarımızla yaşamınıza ve yaşam mekanlarınıza renk, huzur ve değer katmaya devam etmektedir.

TERRA GARDEN CONCEPT hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.