TİMPAŞ ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ | KONAK İZMİR

TİMPAŞ ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: 1201 / 1 SOKAK NO:13 YENİŞEHİR KONAK / İZMİR
İLÇE: KONAK
ŞEHİR: İZMİR
FİRMA TELEFON: +902324594004
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

TİMPAŞ ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ FİRMASI HAKKINDA:
2004 yılından bu yana ısıtma, soğutma, inşaat ve teknik malzeme sektöründe, kazanmış olduğu bilgi ve tecrübelerini, gerek uyguladığı uygun fiyat politikasıyla, gerekse ürün gamının çeşitliliğiyle, sizlere güvenilir, dürüst ticaret hizmeti verirken, sektörden ortaklarınında güçbirliğiyle firmamız 2011 yılında kurulmuştur.

Bulunmuş olduğu sektörlerde, ciddi ticaret anlayışıyla çalışan üretici ve distribütör firmalarla uzun soluklu anlaşmalar yaparak sektöre emin adımlarla girmiştir.

Arkasına aldığı firmaların başında ÜNMAK ısıtma sistemleri, BATU vana ve armatürleri (BATUSAN), BESLER METAL LTD. (BESTANK), ŞENPRES vana (Şengrup A. Ş. ), BERKE PLASTİK, ALARKO CARRIER ve AIRFEL Isıtma Soğutma Sistemleri gelmektedir.

Bu başlıca markaların yanı sıra firmamız, ısıtma – soğutma – iklimlendirme – tesisat malzeme ve ekipmanları – yangın söndürme sistemleri ile ilgili tüm araç ve gereçleri, gerek kendi stoklarında bulundurarak, gerekse bizimle aynı ciddiyeti paylaşan firmalarla yaptığı anlaşmalarla müşteriye ihtiyacı olduğu zamanda en uygun fiyat ve kaliteyi sunmayı ilke edinmiştir.

Müşterilerimizin de her zaman bu hassasiyette olduğunu düşünen firmamız ve personelimizle sektörümüzde emin adımlarla ilerlerken amacımız, kalite ve hizmeti vazgeçilmez değerler olarak benimsemek ve siz müşterilerimize aynı oranda bunu sunabilmektir.

Dürüst, Güvenilir ve Kaliteli bir hizmet için buradayız.

TİMPAŞ Isıtma Soğutma Sistemleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret A. Ş.

TİMPAŞ ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.