TOPKAPI SPOT | ESENLER İSTANBUL

TOPKAPI SPOT adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: ORUÇREİS MAH. 580 SOKAK NO: 5 ESENLER / İSTANBUL
İLÇE: ESENLER
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +905465150511
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

TOPKAPI SPOT FİRMASI HAKKINDA:
Spot, Bir malı çok miktarda toptancıdan veresiye aldıktan sonra piyasada değerinden daha aşağıya peşin olarak satma olarak tanımlanır. Spot eşya, işte tam da bu soruna çözüm olması için piyasanın doğal olarak geliştirdiği bir çözümdür. Yetkili bayiiler, kotalarını doldurabilmek için ellerinde kalan satılmamış ürünlerini, orjinal ve sıfır halleriyle spot mağazalarına satarlar. Bu satış ise ürünün karsız maliyet fiyatı üzerinden gerçekleştirilir. Dolayısıyla spot ürünler, yetkili bayii lerde satılanlara göre son derece ucuzdur. Bu da haliyle ekonomik durumu daha az elverişli olan insanlar için son derece olumlu bir olaydır.
Spot Piyasası, Firmanın peşin satışlarda vadeliye ödeme imkanlarını kullandırarak beyaz eşyayı satması sonucu önceden zararına görünen, ama vadeli satış sonrasında daha yüksek karla parayı çevirmesi esasına dayalı toptan eşya alıcıların oluşturduğu piyasa verilen isimdir.
Spot mal alırken, ilgisizlik ve belirsizlik noktasına dikkat edilmelidir.
İlgisizlik: Elbette bu husus satıcıdan satıcıya değişiklik gösterir. Ancak genel izlenim ve kişisel izlenimlerime göre spot eşya satıcıları bir ürünü sattıktan sonra onun arkasında durmazlar. Bu sebeple ürünü almadan önce kapsamlı bir araştırma yapmakta fayda var. Satıcının kimliği ve referansları iyi araştırılmalıdır.

TOPKAPI SPOT hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.