ZİRVE YAPI KİMYASALLARI | ÇORLU TEKİRDAĞ

ZİRVE YAPI KİMYASALLARI adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: YULAFLI KÖYÜ HACI ŞEREMET MEVKİİ 4. SOK NO: 21/A ÇORLU / TEKİRDAĞ
İLÇE: ÇORLU
ŞEHİR: TEKİRDAĞ
FİRMA TELEFON: +902826764402
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ZİRVE YAPI KİMYASALLARI FİRMASI HAKKINDA:
Şirket Profili

Strata inşaat sektöründe önde gelen firmalar tarafından güvenle kullanılan malzemeleri ve uygulama sistemlerinin yanı sıra inşaat sektörünün değişen ve gelişen ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen ürün portföyü ile müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Bugüne kadar ağırlıklı olarak toplu konut ve inşaat projeleri bazında hizmet veren firmamız yeni yatırımlarla artırılan üretim kapasitesi sayesinde çoğaltılmış ambalaj seçenekleri, güçlü ürün yelpazesi ile bugün toptancı ve perakendeci bayileri vasıtasıyla son kullanıcılara da hizmet sunmaktadır.
Strata, Tekirdağ Çorlu’da bulunan yarısı açık olmak üzere toplam 3000 m² alan üzerine kurulu, yaklaşık 600 ton günlük kapasiteli olan üretim tesisi ile çimento esaslı harçların üretimine devam ettiren ZİRVE YAPI KİMYASALLARI VE KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. köklü teknolojik alt yapısı ve yeniliklere açık, araştırmacı, dinamik kadrosu ile geleceği inşa etmektedir.

ZİRVE YAPI KİMYASALLARI VE KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2012 yılını yatırım yılı ilan ederek, Tekirdağ Ergene’de kurulu 6500 m2 arsa üzerinde 3200 m2 kapalı alan ve 400 m2 AR – GE labratuvarı ile günde 6600 ton toz kapasiteli ve 10. 000 litre sıvı üretimi ile 2012 sonlarında faaliyete geçirilmiştir.

ZİRVE YAPI KİMYASALLARI hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.